Maskenbal u našoj školi

Autor: Ivan Benković, 7. 3. 2019.

U četvrtak, 28. veljače 2019. u našoj je školi održan maskenbal. Veljača je tradicionalno vrijeme poklada. Ti su dani obilježeni šarenilom i dobrom zabavom. To je mjesec u kojem se možemo pretvoriti u što god želimo, a da nas pritom nitko ne smatra čudnim. Vrijeme prožeto plesom, pjesmom i veseljem. Upravo je tako bilo i na našem maskenbalu.

Učitelji, roditelji i ostali gosti imali su priliku uživati gledajući kreativne i zanimljive izvedbe naših učenika. Program se sastojao od nastupa učenika razredne i predmetne nastave.
Mališani su se predstavili Hlapićevom pjesmom i Fašničkim plesom.
Viši razredi su se predstavili svojim programima, pa smo se družili s barbikama i kenovima, bilo je tu malih plavih vanzemaljaca, rasplesanih osmaša i šašavih Naših ljudi.
U dobroj atmosferi, uz ples i pjesmu te uz zabavne igre koje su osmislile naše osmašice, dočekali smo i proglašenje pobjednika. Prema procjeni žirija, najbolje maskirani razred uz najkreativniju izvedbu bio je 8.A koji je zasluženo osvojio ulaznice za bazene Lenije u Vinkovcima.
Drugo mjesto podijelili su vojnici 8.B razreda i stari Egipćani 5. razreda. Treće mjesto odnijeli su „Naši ljudi“.

Posjetite našu fotogaleriju.

(Pedagoginja: Sanja Martinušić)