Kazališne predstave za djecu

Autor: Sanja Kasač, 21. 2. 2018.

U sklopu jubilarne 30. Smotre kazališnog stvaralaštva u Retkovcima održane su i tri predstave za djecu.

U srijedu, 31. siječnja, smo pogledali predstavu „Šetnja s Andersenom“ u izvedbi kazališta iz Vinkovaca i režiji Andrijane Raguž.

U njoj su na zanimljiv način prikazane tri poznate Andersenove bajke: Ružno pače, Djevojčica sa šibicama i Kraljevna na zrnu graška.

U srijedu, 7. veljače, pogledali smo veselu i duhovitu predstavu „101 dalmatinac“ u režiji Cvetina Aničića i kazališta iz Šida.

Predstavu „Ružno pače“ u izvedbi kazališta iz Županje i režiji Snježane Puljić pogledali smo na samo Valentinovo, 14. veljače.

Sve su predstave prekrasno izvedene uz puno emocija, šarenih kostima i odličnu glazbu.

Svaka od njih nosi i određenu poruku o životu, odrastanju, različitosti i poštovanju pravih vrijednosti.

(Sandra Pavić)

Fotografije možete pogledati klikom na opširnije.