PRVA NAGRADA NA NATJEČAJU EUROPSKE KOMISIJE!

Autor: Tamara Radoš, 7. 3. 2022.

U rujnu prošle godine naša škola obilježila je, sad već tradicionalno, Europski dan jezika raznim aktivnostima, s tim da smo ove godine naš program prijavili na natječaj Europske komisije Predstavništva u Hrvatskoj. Bili smo presretni kad smo u studenom saznali da je OŠ Ane Katarine Zrinski Retkovci osvojila prvu nagradu u kategoriji osnovnih škola u cijeloj Hrvatskoj!

Nagrada je bila iznos od 4500 kn iskoristiv u nakladničkoj kući Znanje, što smo ovih dana i realizirali. Na adresu škole stiglo je više od 40 primjeraka knjiga na engleskom jeziku te smo na taj način obogatili naš knjižnični fond. Dokaz je to da i male škole mogu puno, a ujedno i poticaj da nastavimo sa zajedničkim kreativnim radom i u budućnosti.

Marina Tomas, prof.