Pravilno pranje ruku

Autor: Tamara Radoš, 27. 10. 2022.

"Ove su školske godine, u suradnji s našompedagoginjom, a u sklopu školskog preventivnog programa, patronažne sestre Doma zdravlja u Vinkovcim, drugi ponedjeljak za redom provele s našim prvašićima.

Prvi susret bio jejako zanimljiv jer su sestrena vrlo kreativan način našim najmlađim učenicima održale radionicu "Pravilno pranje ruku". Učenici su imali priliku aktivno sudjelovati i u prvoj i u drugoj radionici koja se bavila "Zdravom prehranom". Tu nije kraj naše suradnje te će nas patronažne sestre u ovoj školskoj godini posjetitijoš dva puta i to sedme i osme razrede. A kako je to izgledalo s kod naših najmlađih, pogledajte sami.

Učiteljica, učenici i pedagoginja ovim se putem još jednom zahvaljuju patronažnim sestrama na dolasku, na edukativnom sadržaju i na predivnoj suradnji koja će se na obostrano zadovoljstvo sigurno nastaviti i sljedećih godina.

Sanja Martinušić, pedagoginja