Razredni projekt četvrtog razreda "Čovjek - to sam ja"

Autor: Zdenka Škrlec, 10. 2. 2023.

U trajanju mjesec dana učenici 4. razreda MŠ su sudjelovali u razrednom projektu "Čovjek - to sam ja."
Svaki učenik je obradio jednu temu vezanu uz ljudsko tijelo (sustavi organa, osjetila, briga o zdravlju, uzročnici bolesti, štetnost ovisnosti, pubertet).
Informacije su prikupljali iz udžbenika i sa interneta.
U uvodnom dijelu sata Prirode i društva učenici bi zamijenili učiteljicu i predstavili uz pomoć plakata koji su izradili, svoju temu.

Učenici su se odlično pripremali, spremno odgovarali na postavljena pitanja nakon svog izlaganja, a poneki su osmislili  pitanja za prijatelje, učiteljicu i asistenticu.
Na ovaj način smo puno naučili o ljudskom tijelu.
Projekt smo priveli kraju u petak 10. veljače kad smo ponovili gradivo, a ujedno i na satu Prirode i društva obilježili  Stoti dan škole tako što smo zajedno naveli 100 dijelova ljudskog tijela.
Sandra Pavić, učiteljica

Priloženi dokumenti: